+420 603 480 234

O nás

Naše společnost se zabývá návrhem a výrobou kvalitního nábytku na zakázku do rodinných domů, rezidenčních bytů, vil, stejně jako do kancelářských prostor, škol, restaurací, barů, hotelů a dalších.

Cílem je, aby byla zaručena nejvyšší kvalita, spolu s odpovídající cenou a pokud možno krátkou dodací lhůtou. Abychom splnili naši zásadu, osobně přistupujeme ke všem zákazníkům, využíváme moderní stroje a technologie, neztrácíme spojení s nejnovějšími celosvětovými trendy, vždy dbáme na kvalitu a spokojenost zákazníka.

Tým našich návrhářů, architektů a kvalifikovaných odborníků ve výrobě zaručuje profesionální práci, protože design interiéru je víc než jen umístění nábytku v místnosti. Interiér sám o sobě je prostor definovaný správnou kombinací nábytku, světla, materiálů a barev.

Máme jasnou vizi rozvoje firmy a prosperity, se zárukou dodání high-end materiálů od nejlepších dodavatelů. Naše profesionalita, služby a logistika nám na konkurenčním trhu otevírá dveře tak, že neustále rozšiřujeme síť našich partnerů a klientů, a tím expandujeme a dobýváme nové trhy.

Trvalý růst a dlouhodobé zkušenosti nám umožňují nabízet vysoce kvalitní výrobní projekty, konstruktivní plánování, rychlé projektování a montáž nábytku se splněním všech požadavků zákazníka za přijatelné ceny.

© 2016 NÁBYTEK VYSTRČIL s.r.o., Tvorba www stránek SHIFT s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím